golf pass

Aktuality

28. 01. 2019 I v roce 2019 bude JUDr. Miloš Tuháček přednášet o právu životního prostředí a právu na informace více »
20. 08. 2018 Termíny a témata odborných seminářů JUDr. Miloše Tuháčka na podzim 2018 více »

Profil

O nás

Advokátní kancelář Korbel, Tuháček & partneři, s.r.o. sdružila v roce 2007 do té doby kooperující samostatné advokáty JUDr. Miloše Tuháčka a Mgr. Františka Korbela, Ph.D. sídlící v Táboře.

Nejsme kanceláří ani jen pro velké, ani jen pro malé. Pracujeme pro státní orgány po téměř celé ČR, města a obce, podnikatele i běžné občany.

 

Nabídka klientských služeb

Pomáháme klientům ve všech oblastech práva. Hlavní specializací naší kanceláře je obchodní právo, právo životního prostředí, právo na informace a stavební právo.

Praha, Tábor, Budějovice ...

Advokátní kancelář je od počátku budována jako síť poboček ve významných městech Jižních Čech a v Praze. V tuto chvíli působíme v Praze a dvou největších jihočeských městech - hlavní sídlo v Táboře, pobočky v Praze a Českých Budějovicích. I při stávajícím trendu elektronizace klademe tedy důraz na osobní kontakt.

Právo jako věda a hobby

Právo je náš koníček, věnujeme se mu a rozvíjíme jej. Naši advokáti zpracovali projekty na podporu práva na informace a evropské integrace. Máme mezi sebou členy vědeckých rad a komisí, vyučujeme na vysokých školách, přednášíme a publikujeme.

Nejen právo, ale i veřejný zájem!

Právo chápeme jako jeden z prostředků cesty ke spravedlivé a svobodné společnosti.

Advokacie jako týmová práce

Naše advokátní kancelář je od počátku založena na specializaci jednotlivých právníků. Spolupracujeme s dlouhodobě osvědčenými exekutory, notáři a daňovými poradci.

close
detail