golf pass

Aktuality

30. 03. 2020 O jarní semináře z oboru práva životního prostředí a práva na informace nepřijdete! více »
12. 12. 2019 Téma ochrany osobních údajů stále žhavé více »

Profil

O nás

Advokátní kancelář Korbel, Tuháček & partneři, s.r.o. sdružila v roce 2007 do té doby kooperující samostatné advokáty JUDr. Miloše Tuháčka a Mgr. Františka Korbela, Ph.D. sídlící v Táboře.

Nejsme kanceláří ani jen pro velké, ani jen pro malé. Pracujeme pro státní orgány po téměř celé ČR, města a obce, podnikatele i běžné občany.

 

Nabídka klientských služeb

Pomáháme klientům ve všech oblastech práva. Hlavní specializací naší kanceláře je obchodní právo, právo životního prostředí, právo na informace a stavební právo.

Praha, Tábor, Budějovice ...

Advokátní kancelář je od počátku budována jako síť poboček ve významných městech Jižních Čech a v Praze. V tuto chvíli působíme v Praze a dvou největších jihočeských městech - hlavní sídlo v Táboře, pobočky v Praze a Českých Budějovicích. I při stávajícím trendu elektronizace klademe tedy důraz na osobní kontakt.

Právo jako věda a hobby

Právo je náš koníček, věnujeme se mu a rozvíjíme jej. Naši advokáti zpracovali projekty na podporu práva na informace a evropské integrace. Máme mezi sebou členy vědeckých rad a komisí, vyučujeme na vysokých školách, přednášíme a publikujeme.

Nejen právo, ale i veřejný zájem!

Právo chápeme jako jeden z prostředků cesty ke spravedlivé a svobodné společnosti.

Advokacie jako týmová práce

Naše advokátní kancelář je od počátku založena na specializaci jednotlivých právníků. Spolupracujeme s dlouhodobě osvědčenými exekutory, notáři a daňovými poradci.

close
detail