golf pass

Aktuality

PF 2014

20. 12. 2013
Přejeme Vám krásné Vánoce a vše dobré v novém roce.

Připravujeme seriál o novém občanském zákoníku

18. 12. 2013
Dnešním rozhovorem s naším partnerem JUDr. Milošem Tuháčkem v Táborském týdeníku odstartoval seriál o novém občanském zákoníku, který pro vás bude připravovat naše advokátní kancelář.

Podáváme trestní oznámení v kauze Jordán

10. 12. 2013
Naše kancelář zastupuje táborskou zastupitelku Ing. Michaelu Petrovou, která podala trestní oznámení na neznámého pachatele kvůli protržení provizorní nádrže na Jordánu v Táboře na konci loňského roku.

Školíme nový občanský zákoník

02. 12. 2013
Na konci listopadu jsme pro naše klienty uspořádali celodenní seminář, kde jsme je seznámili se všemi hlavními novinkami, které je čekají od 1. 1. 2014 v souvislosti s účinností nového občanského zákoníku a zákona o obchodních korporacích.

Jsme na Facebooku

25. 11. 2013
Vstupujeme do světa Facebooku! Příznivci této sociální sítě tak budou moci sledovat naše aktivity, novinky a informace o kanceláři na našem profilu, přístup naleznete zde.

Nová partnerka naší advokátní kanceláře

25. 09. 2013
Novou partnerkou naší advokátní kanceláře se stala Mgr. Radka Korbelová Dohnalová, Ph.D., specialistka na rodinné právo a na oblast lidských práv.

Účastnili jsme se debaty o budoucnosti Temelína

04. 09. 2013
Partner naší kanceláře Miloš Tuháček se zúčastnil diskuze na téma Výstavba nových energetických bloků v jaderné elektrárně Temelín pořádané Sdružením pro trvale udržitelný rozvoj, kde vystoupil na téma právní aspekty výstavby.

Napadáme územní plány měst a obcí

20. 08. 2013
V posledních týdnech jsme podali hned dva návrhy na zrušení územního plánů; jeden v městě Trhové Sviny (z důvodu plánované výstavby přeložky pozemní komunikaci nivou Svinenského potoka), druhý v obci Dívčice ...

Pomáháme podnikatelům v alternativní energetice

20. 08. 2013
U Nejvyššího správního soudu jsme uspěli s kasační stížností proti poněkud formalistickému výkladu Územního plánu města B., který aplikoval Krajský soud v Českých Budějovicích. Věc mu byla ze závazným právním výkladem vrácena k novému rozhodnutí.

Podnět Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže

05. 02. 2013
V rámci dlouhodobé specializace JUDr. Tuháčka a Mgr. Štola na problematiku hospodářské soutěže a veřejných zakázek jsme v zastoupení mezinárodní protikorupční organizace Transparency International podali podnět Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže ve ...
close
detail